Ochrana osobních dat

Děkujeme za zadání objednávek do našeho internetového obchodu. Upřímně si přejeme, abyste zde měli skvělé nakupování. A my jsme se zavázali chránit soukromí našich zákazníků.

Informace o ochraně osobních údajů Hodnotíme si vaše osobní údaje, takže vaše informace o ochraně osobních údajů budou chráněny. Náš internetový obchod se zavázal chránit vaše soukromí při online nákupu. Při registraci našeho účtu uživatelé poskytují osobní registrační informace. A jako součást procesu objednávky shromažďujeme pouze základní informace o zákaznících: jméno, poštovní / fakturační adresu, e-mailovou adresu, telefonní číslo, informace o kreditní nebo debetní kartě. Kontaktní informace se používají pouze k tomu, aby vás v případě potřeby kontaktovali. Informace, které nám poskytnete, nejsou poskytovány ani prodávány žádnému externímu partnerovi, s výjimkou společnosti, která doručuje vaši objednávku. Vaši poštovní adresu a telefonní číslo sdílíme pouze s přepravní společností. Informace, které shromažďujeme od vás, se používají pouze k zpracování a odeslání objednávky. Vaše e-mailová adresa se používá pouze k poskytnutí čísla potvrzení a sledování objednávky. Vaše telefonní číslo se používá pro kontakt s Vámi v případě problému s plněním nebo doručením Vaší objednávky. Informace o kreditní kartě se používají pouze k potvrzení, zda je fakturační adresa shodná s dodací adresou.

Vaše Cookies Soubory cookie jsou textové soubory alfanumerických identifikátorů, které přenášíme na pevný disk vašeho počítače prostřednictvím webového prohlížeče, aby umožnili našim systémům rozpoznat váš prohlížeč a poskytovat funkce, jako je například ukládání položek v nákupním košíku mezi návštěvami.

Automatické informace
Z bezpečnostních důvodů náš internetový obchod někdy shromažďuje a analyzuje adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení počítače k ​​Internetu a na naše webové stránky. To se provádí za účelem ochrany při sledování v nešťastné události, že někdo získá přístup k vašim osobním nebo finančním informacím a otevře účet nebo uskuteční nákupy pod vaším jménem.

Kontaktujte nás s otázkami Máte-li jakékoli dotazy, připomínky nebo připomínky k našemu oznámení o ochraně osobních údajů, prosím zašlete nám e-mail. Respektujeme vaše soukromí a informace, které nám poskytnete, nebudeme sdílet s externími společnostmi nebo organizacemi. Máme váš nejvyšší zájem o srdce a věříme, že oceníte naše přesvědčení o vaší bezpečnosti. To je náš závazek.

zpět